Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha6) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: List
sv: Lista

en: Edit
sv: Redigera

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Label
sv: Etikett

en: Fields
sv: Fält

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: Add a new @entity_type.
sv: Lägg till en ny @entity_type.

en: There is no @entity_type yet. @add_link
sv: Det finns ingen @entity_type än. @add_link

en: No media types available. <a href=":url">Add media type</a>.
sv: Det finns inga mediatyper. <a href=":url">Lägg till mediatyp</a>.
