Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha6) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: List
vi: Danh sách

en: Edit
vi: Sửa

en: - None -
vi: - Không -

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Fields
vi: Các trường

en: Media
vi: Phương tiện

en: Information
vi: Thông tin

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu
