Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha8) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: List
hy: Ցանկ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Label
hy: Պիտակ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Media
hy: Մեդիա

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
