Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha9) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: List
et: Nimekiri

en: Edit
et: Muuda

en: - None -
et: - Puudub -

en: Label
et: Nimetus

en: Fields
et: Väljad

en: Media
et: Meedia

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Information
et: Andmed

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Add a new @entity_type.
et: Lisa uus @entity_type.

en: There is no @entity_type yet. @add_link
et: Ühtegi @entity_type pole loodud veel. @add_link

en: No media types available. <a href=":url">Add media type</a>.
et: Meedia tüüpe pole saadaval. <a href=":url">Lisa meedia tüüp</a>.
