Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha9) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: List
eu: Zerrenda

en: Edit
eu: Editatu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Fields
eu: Eremuak

en: Information
eu: Informazioa

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Add a new @entity_type.
eu: Gehitu @entity_type berria.
