Media Contextual Crop Embed (1.3.3) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Embed
uk: Вбудоване

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Media type
uk: Тип носія

en: The view mode that is used by default
uk: Режим перегляду, що використовується як базовий.

en: Media types selectable in the Media Library
uk: Типи медіа доступні для вибору в медіатека

en: View modes selectable in the "Edit media" dialog
uk: Режими перегляду доступні для вибору в діалозі "Редагувати медіа"

en: Media widget
uk: Віджет Медіа
