Media Contextual Crop Embed (2.0.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Embed
nl: Inbedden

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Media type
nl: Mediatype

en: The view mode that is used by default
nl: De weergavemodus die standaard gebruikt wordt

en: Media types selectable in the Media Library
nl: Mediatypes die in de mediabibliotheek geselecteerd kunnen worden

en: View modes selectable in the "Edit media" dialog
nl: Weergavemodi die geselecteerd kunnen worden in de dialoog 'Media bewerken'
