Media Contextual Crop Embed (2.0.2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Embed
ru: Вставить

en: View mode
ru: Режим просмотра

en: Media type
ru: Тип медиа

en: The view mode that is used by default
ru: Режим просмотра, который используется по умолчанию

en: Media types selectable in the Media Library
ru: Типы медиа, выбираемые в Библиотеке медиа

en: View modes selectable in the "Edit media" dialog
ru: Режимы просмотра выбираются в диалоговом окне «Редактировать медиа»

en: Media widget
ru: Медиа виджет
