Media Directories (2.0.0) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Image size
kk: Сурет мөлшерi

en: Delete
kk: Өшіру

en: Value
kk: Мән

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Reset
kk: Ысыру

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: All
kk: Барлық

en: Not installed
kk: Орнатылмаған

en: 1 item | @count items
kk[0]: 1 элемент

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
kk: Тек қана %files кеңейтімі бар файлдар рұқсат етілген.
