Media Directories (2.0.0) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Image size
sl: Velikost slike

en: Delete
sl: Izbriši

en: Value
sl: Vrednost

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj

en: All
sl: Vsi

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: 1 item | @count items
sl[0]: 1 elemnt
sl[1]: @count elementa
sl[2]: @count elementi
sl[3]: @count elementov

en: Browser
sl: Brskalnik

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
sl: Dovoljene so samo datoteke z naslednjimi končnicami: %files-allowed.
