Media Directories (2.0.0) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Image size
te: బొమ్మ కొలత

en: Delete
te: తొలగించు

en: Value
te: విలువ

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు

en: Rename
te: పేరుమార్చు

en: All
te: అన్నీ

en: OK
te: సరే

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: 1 item | @count items
te[0]: 1 అంశం
te[1]: @count అంశాలు

en: Browser
te: విహారిణి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
te: కింది ఎక్స్టెన్షన్లు క్లిగిన ఫైళ్ళకు మాత్రమే అనుమతి ఉంది: %files-allowed.
