Media Directories (2.0.2) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Image size
mn: Зургийн хэмжээ

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх

en: All
mn: Бүгд

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Browser
mn: Хөтөч

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
mn: Зөвхөн дараах өргөтгөлтэй файлууд зөвшөөрөгдөнө: %files-allowed.

en: Caches cleared.
mn: Түр ой санамжуудыг хоослочихсон.
