Media Directories (2.0.3) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Image size
gl: Tamaño da imaxe

en: Delete
gl: Borrar

en: Value
gl: Valor

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Reset
gl: Reiniciar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Add
gl: Engadir

en: OK
gl: Aceptar

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: Directory
gl: Directorio

en: Uncategorized
gl: Sen categorizar

en: Root
gl: Raíz

en: Root directory
gl: Documentos

en: 1 item | @count items
gl[0]: 1 elemento
gl[1]: @count elementos

en: Browser
gl: Navegador

en: Installed
gl: Instalado

en: Values
gl: Valores

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
gl: So están permitidos os ficheiros coas seguintes extensións: %files-allowed.

en: Invalid input
gl: Entrada non válida

en: Select terms from vocabulary @voc
gl: Seleciona termos do vocabulario @voc

en: Caches cleared.
gl: As caches foron limpadas.

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: Add media
gl: Engadir media

[ctx: Sort order]
en: Numerical
gl: Numérica

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
gl: Alfabético
    en contexto: Orden
