Media Directories (2.0.4) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Image size
mr: छायाचित्राचा आकार

en: Delete
mr: मिटवा

en: Value
mr: किंमत

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
