Media Directories (2.1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (51 entries)

en: Image size
pl: Rozmiar obrazka

en: Delete
pl: Usuń

en: Value
pl: Wartość

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Reset
pl: Resetuj

en: - None -
pl: - Brak -

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Add
pl: Dodaj

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: All
pl: Wszystko

en: New folder
pl: Nowy folder

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Desc
pl: Malejąco

en: Directory
pl: Katalog

en: Uncategorized
pl: Nieskategoryzowane

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Root
pl: Korzeń

en: Root directory
pl: Najwyższy katalog

en: 1 item | @count items
pl[0]: 1 element
pl[1]: @count elementy
pl[2]: @count elementów

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Values
pl: Wartości

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
pl: Dozwolone są jedynie pliki o następujących rozszerzeniach: %files-allowed.

en: Invalid input
pl: Nieprawidłowe dane wejściowe

en: Select terms from vocabulary @voc
pl: Wybierz terminy ze słownika @voc

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Caches cleared.
pl: Pamięć podręczna została usunięta.

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Edit media
pl: Edytuj media

en: Media browser
pl: Przeglądarka mediów

en: Add media
pl: Dodaj media

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Display error message
pl: Wyświetl komunikat błędu

en: Select files
pl: Wybierz pliki

[ctx: Sort order]
en: Numerical
pl: Wartość numeryczna w kontekście: Kolejność sortowania

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
pl: Alfabetycznie w kontekście: Kolejność sortowania

en: Master
pl: Główny

en: Media type
pl: Typ mediów

en: Select media
pl: Wybierz media

en: Save and select
pl: Wybierz i zapisz

en: Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
pl: Pozostaw puste aby wybrać wszystkie. W przeciwnym wypadku, zamiast pozycji "Dowolny", domyślnym terminem będzie pierwszy wybrany.

en: Delete media
pl: Usuń media

en: Media name
pl: Nazwa mediów

en: Entity browser
pl: Przeglądarka encji

en: Remove @label
pl: Usuń @label

en: Removing @label.
pl: Usuwanie @label.
