Media Directories (2.2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (52 entries)

en: Image size
et: Pildi suurus

en: Delete
et: Kustuta

en: Value
et: Väärtus

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Reset
et: Tühista

en: - None -
et: - Puudub -

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Add
et: Lisa

en: All
et: Kõik

en: New folder
et: Uus kaust

en: OK
et: Olgu

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: Desc
et: Kahanev

en: Directory
et: Kataloog

en: Uncategorized
et: Kategoriseerimata

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Root
et: Juur

en: Root directory
et: Juurkataloog

en: 1 item | @count items
et[0]: 1 kirje
et[1]: @count kirjet

en: Browser
et: Brauser

en: Installed
et: Paigaldatud

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: Values
et: Väärtused

en: Offset
et: Nihe

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
et: Lubatud on ainult failid järgmiste laienditega: %files-allowed.

en: Invalid input
et: Ebakorrektne sisend

en: Select terms from vocabulary @voc
et: Vali terminid sõnastikust @voc

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Caches cleared.
et: Kõik andmed vahemälust on kustutatud.

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Edit media
et: Muuda meediat

en: Add media
et: Lisa meedia

en: Asc
et: Kasvav

en: Display error message
et: Kuva veateadet

[ctx: Sort order]
en: Numerical
et: Numbrite järgi sortimine

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
et: Tähestikuline sortimine

en: Master
et: Peamine

en: Media type
et: Meedia tüüp

en: Select media
et: Vali meedia

en: Delete media
et: Kustuta meedia

en: Media name
et: Meedia nimetus

en: Entity browser
et: Olemi lehitseja
