Media Directories (2.2.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (34 entries)

en: Image size
eu: Irudiaren tamaina

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Value
eu: Balioa

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Reset
eu: Garbitu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Add
eu: Gehitu

en: All
eu: Guztiak

en: OK
eu: Ados

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Desc
eu: Beheraka

en: Directory
eu: Fitxategia

en: 1 item | @count items
eu[0]: Elementu bat
eu[1]: @count elementu

en: Browser
eu: Nabigatzailea

en: Installed
eu: Instalatuta

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Values
eu: Balioak

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
eu: Ondorengo hedapenak dituzten fitxategiak bakarrik onartzen dira: %files-allowed.

en: Select terms from vocabulary @voc
eu: Aukeratu terminoak @voc hiztegitik

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Caches cleared.
eu: Cache-ak garbituta.

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Asc
eu: Goraka
