Media Directories (2.2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (44 entries)

en: Image size
he: גודל התמונה

en: Delete
he: מחיקה

en: Value
he: ערך

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Reset
he: איתחול

en: - None -
he: - ללא -

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: All
he: הכל

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: Desc
he: יורד

en: Directory
he: סיפרייה

en: Uncategorized
he: לא משוייך לקטגוריה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: 1 item | @count items
he[0]: פריט אחד
he[1]: @count פריטים

en: Browser
he: דפדפן

en: Installed
he: מותקן

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Values
he: ערכים

en: Offset
he: היסט

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
he: ניתן להשתמש רק בקבצים בעלי הסיומות הבאות: %files-allowed.

en: Invalid input
he: קלט לא חוקי

en: Select terms from vocabulary @voc
he: בחר מושגים מאוצר מילים @voc

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: - All -
he: - הכל -

en: Caches cleared.
he: המטמונים נוקו.

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Edit media
he: עריכת מדיה

en: Media browser
he: מאתר המדיה

en: Add media
he: הוספת מדיה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Select media
he: בחירת מדיה

en: Save and select
he: שמירה ובחירה
