Media Directories (2.2.0-alpha1) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Reset
os: Раздæрау

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау
