Media Directories (2.2.0-alpha3) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
