Media Directories (2.2.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (35 entries)

en: Image size
oc: Talha de l'imatge

en: Delete
oc: Suprimir

en: Value
oc: Valor

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Add
oc: Apondre

en: All
oc: Tot

en: OK
oc: D'acòrdi

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: Uncategorized
oc: Pas categorizat

en: Sort by
oc: Triar per

en: Root
oc: Raiç

en: 1 item | @count items
oc[0]: @count element
oc[1]: @count elements

en: Browser
oc: Navigador

en: Installed
oc: Installat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Values
oc: Valors

en: Offset
oc: Decalatge

en: Invalid input
oc: Sasida invalida

en: Select terms from vocabulary @voc
oc: Seleccionar los tèrmes dins lo vocabulari @voc

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Caches cleared.
oc: Memòries cau netejades.

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: Display error message
oc: Afichar un messatge d'error

[ctx: Sort order]
en: Numerical
oc: Numeric

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
oc: Alphabétique

en: Master
oc: Maître
