Media Directories (8.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Image size
ne: तस्विरको आकार

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Value
ne: मान

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: All
ne: सबै

en: OK
ne: ठिक छ

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको
