Media Download Tracker (1.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: User
sv: Användare

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Custom
sv: Anpassad

en: Referrer
sv: Hänvisad från

en: IP Address
sv: IP-adress
