Media Download Tracker (1.0.0-beta3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Timestamp
bg: Време

en: User
bg: Потребител

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Media
bg: Медия

en: Referrer
bg: URL референт
