Media Download Tracker (1.0.0-beta5) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: User
ast: Usuariu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Referrer
ast: Esin referencies

en: IP Address
ast: Direición IP
