Media Download Tracker (1.0.0-beta5) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: User
et: Kasutaja

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Media
et: Meedia

en: Referrer
et: Viitaja
