Media Download Tracker (1.0.0-beta5) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: User
gl: Usuario/a

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Media
gl: Medios

en: Referrer
gl: Referente

en: IP Address
gl: Enderezo IP
