Media Download Tracker (1.0.0-beta5) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Media
hu: Média

en: Referrer
hu: Hivatkozó

en: IP Address
hu: IP-cím
