Media Download Tracker (1.0.0-beta5) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Referrer
mn: Хандагч

en: IP Address
mn: Интернэт протоколын хаяг
