Media Download Tracker (1.0.0-beta5) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: User
nl: Gebruiker

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Referrer
nl: Doorverwijzer

en: IP Address
nl: IP-adres
