Media Download Tracker (1.0.0-beta5) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: ID
th: ไอดี

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Media
th: สื่อ

en: Referrer
th: อ้างอิง

en: IP Address
th: หมายเลข IP
