Media Download Tracker (1.0.0-beta5) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: User
uk: Користувач

en: User ID
uk: ID користувача

en: Media
uk: Медіа

en: Referrer
uk: Джерело

en: IP Address
uk: IP-адреса
