Media Duplicate Check (1.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Image
he: תמונה

en: Audio
he: אודיו

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Media
he: מדיה

en: Video
he: וידאו

en: Document
he: מסמך
