Media Duplicate Check (1.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Image
ja: 画像

en: Audio
ja: オーディオ

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Media
ja: メディア

en: Video
ja: ビデオ

en: Document
ja: ドキュメント
