Media Duplicate Check (1.0.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Image
fa: تصویر

en: Audio
fa: صوتی

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Media
fa: رسانه

en: Video
fa: ویدیو
