Media Duplicate Check (1.0.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Image
ru: Изображение

en: Audio
ru: Аудио

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Video
ru: Видео

en: Document
ru: Документ
