Media Duplicate Check (1.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Image
tr: Resim

en: Audio
tr: Ses

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Media
tr: Medya

en: Document
tr: Belge
