Media Duplicate Check (1.0.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Image
ar: الصورة

en: Audio
ar: الصوت

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Media
ar: ميديا

en: Video
ar: فيديو

en: Document
ar: وثيقة
