Media Duplicate Check (1.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Image
bo: པར་རིས

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།
