Media Duplicate Check (1.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Image
ca: Imatge

en: Audio
ca: Àudio

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Video
ca: Vídeo
