Media Duplicate Check (1.0.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Image
de: Bild

en: Advanced settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Media
de: Medien

en: Document
de: Dokument

en: Remote Video
de: Externes Video

en: SVG Image
de: SVG Bild
