Media Duplicate Check (1.0.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Image
es: Imagen

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: Media
es: Multimedia

en: Video
es: Vídeo

en: Document
es: Documento
