Media Duplicate Check (1.0.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Image
et: Pilt

en: Audio
et: Heli

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Media
et: Meedia

en: Document
et: Dokument
