Media Duplicate Check (1.0.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Image
hi: चित्र

en: Audio
hi: आवाज

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Media
hi: मीडिया

en: Video
hi: वीडियो

en: Document
hi: दस्तावेज़
