Media Duplicate Check (1.0.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Image
hu: Kép

en: Audio
hu: Hanganyag

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Media
hu: Média

en: Video
hu: Videó

en: Document
hu: Dokumentum
