Media Duplicate Check (1.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Audio
kn: ಆಡಿಯೋ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Document
kn: ದಸ್ತಾವೇಜು
