Media Duplicate Check (1.0.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Image
pt: Imagem

en: Audio
pt: Áudio

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Video
pt: Vídeo

en: Document
pt: Documento
