Media Duplicate Check (1.0.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Image
uk: Зображення

en: Audio
uk: Звук

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Media
uk: Медіа

en: Video
uk: Відео

en: Document
uk: Документ
