Media Duplicate Check (1.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Image
vi: Ảnh

en: Audio
vi: Âm thanh

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Media
vi: Phương tiện

en: Document
vi: Tài liệu
