Media duplicates (2.0.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: File
es: Archivo

en: Count
es: Número

en: Media
es: Multimedia

en: Bundles
es: Paquetes

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
es: Se ha producido un error mientras se procesaba %error_operation con los argumentos: @arguments

en: Entities
es: Entidades
